Relax pri jazere

Žiadna recenziaŠtiavnické Bane, Richňavské jazero , Slovensko

Zdieľať

karavan_001.jpeg
Relax pri jazere Pergola-4.jpg
Relax pri jazere karavan_004.jpeg

privateOd hostiteľaAlexandra Páleníková

5 hostí
-
2 spálne
-
1 kúpeľňa

Kontakt na hostiteľa

O ubytovaní

Ak ste v srdci dobrodruh a život beriete s ľahkosťou, práve Vám je určený náš karavan Relax pri jazere, umiestnený na súkromnej lúke v blízkosti štiavnického tajchu Veľké Richňavské jazero. Výborná poloha vodnej plochy a lesa vytvára vynikajúce podmienky na rybárčenie, turistiku, hubárčenie i cyklistiku. Pokiaľ hľadáte únik od rušného mesta a zároveň chcete zrelaxovať v prírode, táto oblasť je určená priamo Vám. Príďte si užiť dovolenku plnú vody, slnka a pohody.

Počas sezóny od 1. apríla do 30. novembra Vám radi prenajmeme náš karavan s celkovou kapacitou 5 lôžok. Priestory karavanu sú prispôsobené na krátkodobé ubytovanie, ale aj napriek tomu v ňom nájdete všetko potrebné vybavenie. Veľkým plusom je určite súkromie. Na prípravu Vašich obľúbených jedál využite kuchynský kút s kanvicou, kombinovanou chladničkou a plynovým sporákom. Nechýba ani potrebný riad a kuchynské náčinie. Kávičkárov istotne poteší mokka kávovar tzv. koťogo. K spoločnému obedu zasadnite za pekné jedálenské posedenie.

Nočná časť je tvorená 4 plnohodnotnými lôžkami, pričom sa skladá z pohodlnej manželskej postele a poschodovej postele. Piate lôžko je rozťahovacie v kuchynskej časti. Spoločné chvíle s rodinou si spríjemnite sledovaním televízie, hraním zábavných spoločenských hier alebo počúvaním Vašich obľúbených piesní. Na osvieženie slúži kúpeľňa so sprchovacou hlavicou a toaletou. Kúpeľňové skrinky a umývadlo nájdete v spoločnom priestore, ktorý sa od tej nočnej dá oddeliť zaťahovacím paravánom. Ku karavanu bude pripravená terasa s vonkajším posedením a ohniskom. Zažijete kempovanie ako v detstve, avšak s troškou komfortu. Vaše auto zaparkujete priamo pri karavane. Po dohode si na pobyt môžete vziať aj Vášho štvornohého domáceho miláčika.

Lúka, na ktorej sa karavan nachádza je situovaná priamo pod autobusovou zastávkou Štiavnické Bane - Rychňava rázcestie. V blízkosti jazera nájdete bufet s langošmi, pivkom a inými dobrotami a radi Vám tu zapožičajú aj vodné bicykle a paddleboardy (5€ na hodinu). Dvojmiestny paddleboard si môžete požičať aj od nás za 10€ na deň, pričom sa požičiava na celý pobyt. NOVINKOU je u nás Fínska sauna, ktorá bude ponúkaná od 14. apríla, pri cene 15€ na deň, pričom sa požičiava na celý pobyt.
Banská Štiavnica, jej tajchy a okolie určite stoja za návštevu. Spravte si výlet na Starý, či Nový zámok a nevynechajte ani slávnu kaviareň Divná pani. Pre zaľúbencov určite odporúčame Banku lásky v rodnom dome Maríny Pišlovej. Zahrajte sa na objaviteľov a zapojte sa do hľadania pokladu v City Game Banská Štiavnica. Ak by ste pokračovali za mesto, môžete navštíviť kaštieľ v Svätom Antone alebo zajazdiť si na koni na Ranči Nádej. K letnej dovolenke patrí aj vodný relax, preto neváhajte a navštívte Vodný raj Vyhne. Okrem rôznorodých bazénov si užijete aj sauny a uvoľňujúce masáže. Štiavnické vrchy majú mnoho turistických chodníkov a teda sa môžete vybrať na túru na hociktorý smer.

Veríme, že kemping pri jazere Vám učaruje a domov si odnesiete tie najlepšie zážitky. Tešíme sa na Vás! Do skorého videnia v karavane Relax pri jazere.

Hlavné vybavenie objektu

Rezervovanie celého objektu

Celý objekt budete mať len pre seba

Domáci miláčikovia sú vítaní

Povolené, malé zvieratá, zdarma (po dohode s majiteľom)

Parkovanie pri objekte

Parkovanie Pri objekte.

Vhodné pre deti

Hračky pre deti, Detská hojdačka, Pieskovisko

Wellness a relax

Sauna

Izby

Ďaľšie vybavenie objektu

Pri objekte, v areáli objektu sa nachádza

Vonkajšie posedenie,

Športové možnosti v objekte, alebo v areáli objektu

Badminton,

Kalendár orientačnej obsadenosti

Kde budete ubytovaný

Click here for a map.

Štiavnické Bane, Richňavské jazero , SlovenskoRozprestierajú sa v srdci Slovenska a sú pod ochranou Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy. Aj v tomto regióne sa nachádza veľké množstvo banských diel. Nachádza sa tu jedna z najkrajších miest Slovenska a súčasne pamiatka UNESCO Banská Štiavnica....

Atrakcie v okolí

Cenník ubytovania

Pravidlá ubytovania

Podmienky stornovania
V prípade zrušenia rezervácie 1 - 30 dní pred nástupom na pobyt sa záloha stáva stornopoplatkom.

Čas príchodu

Od 14:00 - Do 18:00

Čas odchodu

Od 08:00 - Do 10:00

Je povolené fajčenie v objekte?

Fajčenie v interiéri NIE JE povolené.

Akým jazykom sa dohovorím s hostiteľom?

Slovensky, Česky, Anglicky

slovak
czech
english

Býva majiteľ v objekte?

NIE, majiteľ (správca) sa počas pobytu nezdržiava / nebýva v objekte.

Je objekt oplotený?

NIE, objekt nie je oplotený.

Akým spôsobom sa kúri v objekte?

Vykurovanie plynom

Možnosti stravovania v objekte

Bez stravy

Je objekt bezbariérový?

NIE, objekt nie je bezbariérový.

Kontakt na hostiteľa

Relax pri jazere  Ubytovateľ

Alexandra Páleníková

Členom od:  Aug 2022

Ak ste nenašli čo ste hľadali, spojte sa s hostiteľom a on Vám odpovie na všetky otázky.

Od52 €/noc

Obsadenosť/Rezervovať

0 hostí

Počet hostí nie je zvolený
Cena spolu
--- €

Domáci miláčikovia sú vítaní?

Povolené, malé zvieratá, zdarma (po dohode s majiteľom)

Parkovanie pri objekte?

Parkovanie Pri objekte.

Vhodné pre deti?

Hračky pre deti, Detská hojdačka, Pieskovisko

Wellness a relax?

Sauna
Ubytovací portál hladamchatu.sk - Chaty a chalupy na prenájom

Načítavám......