Logo

Načítavám......

Chata Dominika

Žiadna recenzia Smižany, Smižany - Košiarny briežok 611, Slovensko

Zdieľať Pridať do obľúbených

a395fc55-09a8-4e4a-936d-27eb0c0fa0f9.jpeg
Chata Dominika 5de7cd68-b673-4e7c-bb6c-ec380094704d.jpeg
Chata Dominika 1a25f435-3ccf-4235-8ef9-b2e6c1bcd9cc.jpeg

Chata Od hostiteľa

6 hostí
-
3 spálne
-
1 kúpeľňa

O ubytovaní

Chata Dominika je situovaná v Slovenskom raji, v rekreačnej oblasti Košiarny briežok, ktorá spadá do katastra obce Smižany. Navštívte nás a zažite úžasný pobyt v luxusne zariadenej chate v lese. Príďte sa zrelaxovať, načerpať nové sily a užiť si chvíle voľna s tými, na ktorých Vám najviac záleží.

Celoročne môžete prísť a užívať si neopísateľnú atmosféru v našej polo drevenej Chate Dominika, ktorá je kapacitne pripravená pre pobyt 6 dospelých osôb a 2 detí.

Na prízemí si môžete užívať výborný čas v obývacej miestnosti, kde Vás zahreje teplo sálajúce z podlahy či krbovej piecky, alebo si z gaučového posedenia pozriete televízor so satelitným príjmom. Nechýba ani CD prehrávač, rádio a spoločenské hry. Gauč sa dá na noc rozložiť a využiť ako prístelka pre dve deti. V jednej časti obývacej miestnosti sa nachádza kuchynský kút s barovým pultom. Je vybavený nielen kuchynským riadom, ale aj elektrospotrebičmi ako keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou. Jedlá si môžete vychutnať pri barovom pulte, kde je komfortné jedálenské posedenie. Prízemie dotvára 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou.

Na poschodí sú umiestnené ďalšie dve 2-lôžkové spálne. V každej je vždy manželská posteľ. Pred spálňami je východ na balkón. Komfort počas pobytu zabezpečuje aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom. Využite u nás možnosť pripojiť sa k bezplatnej WiFi internetovej sieti.

V lete môžete tráviť čas aj v drevenom altánku, kde je možné pripravovať jedlá v murovanom krbe, prípadne variť guláš v kotlíku. V altánku máme aj paletové posedenie. V rámci nášho ubytovania je k dispozícii nielen záhradná hojdačka pre dospelých, ale aj pre deti. Pri poznávaní tohto regiónu môžete využiť službu zapožičania bicyklov, prípadne si svoje vlastné uschovať do nášho vyhradeného priestoru. Po dohode Vám vieme na víkend doviesť prenosnú kúpaciu kaďu (za poplatok). Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás.

Lokalita ponúka množstvo aktivít a atrakcií. Užívať si jedinečné momenty môžete z Tomášovského výhľadu, na Prielome Hornádu, Kláštorisku ale aj pri vodopádoch a krásnych roklinách Slovenského raja. Krásne fotografie si urobíte aj počas návštevy Zoologickej záhrady Spišská Nová Ves. K obľúbeným cieľom turistov patrí aj Expozícia História baníctva na Spiši alebo Múzeum Spiša. Kúpanie sa v bazénoch Letného kúpaliska Spišská Nová Ves je výborné keď teploty dosahujú viac ako 25 °C . V horšom počasí sa dá zájsť aj do krytej plavárne v tomto meste. Príjemný odpočinok ponúka tiež lesná sauna v Iliašovciach alebo Spišskom Hrhove. Odvážnejší môžu zvoliť prechod ferratou HZS Kysel. V zimnom období je lyžovačka výborná na svahoch stredísk Ski centra Mraznica alebo Ski Biele Vody.

Hlavné vybavenie objektu

Rezervovanie celého objektu

Celý objekt budete mať len pre seba

Internet v objekte

Áno, WiFi

Domáci miláčikovia sú vítaní

Povolené, malé zvieratá, za poplatok (po dohode s majiteľom)

Parkovanie pri objekte

Parkovanie Pri objekte.

Altánok

Ohnisko, Kotlík

Izby

Ďaľšie vybavenie objektu

Kde budete ubytovaný

Smižany, Smižany - Košiarny briežok 611, Slovensko Región je jedným z najpestrejších. Okrem národných parkov (TANAP, NAPANT, Slovenský raj, Pieninský NP) sa na území nachádzajú historické mestá (Kežmarok, Levoča, Spišské podhradie). Vyhľadávané sú aj lyžiarské centrá (Plejsy, Ždiar, Tatranská Lomnica) a kúpele (Vyšné Ružbachy, Smokovec a iné.). ...

Atrakcie v okolí

Pravidlá ubytovania

Podmienky stornovania
Do 30 dni zdarma po 30 dni cena prvej noce.

Čas príchodu

Od 14:00 - Do 22:00

Čas odchodu

Od 07:30 - Do 10:00

Je povolené fajčenie v objekte?

Fajčenie v interiéri NIE JE povolené.

Býva majiteľ v objekte?

NIE, majiteľ (správca) sa počas pobytu nezdržiava / nebýva v objekte.

Je objekt oplotený?

NIE, objekt nie je oplotený.

Akým spôsobom sa kúri v objekte?

Podlahové vykurovanie, Vykurovanie krbom

Možnosti stravovania v objekte

Bez stravy

Je objekt bezbariérový?

NIE, objekt nie je bezbariérový.

Kontakt na hostiteľa

Chata Dominika  Ubytovateľ

Členom od: Jan 2023

Ak ste nenašli čo ste hľadali, spojte sa s hostiteľom a on Vám odpovie na všetky otázky.

Od 125 EUR/noc

Obsadenosť/Rezervovať

0 hostí

Počet hostí nie je zvolený
Cena spolu
--- EUR
Od 125 EUR/noc Zvoliť dátum

Od 125 EUR/noc

Obsadenosť/Rezervovať

0 hostí

Počet hostí nie je zvolený
Cena spolu
--- EUR