Detail produktu |

temp_upload_image_1702.png
Ďumbierky 5ka temp_upload_image_2860.png
Ďumbierky 5ka temp_upload_image_2354.png

Ďumbierky 5ka

10 hostí
-
3 spálne
-
2 kúpeľne
Žiadna recenzia
ChataOd hostiteľaLenka Chovaníková

Majiteľ ubytovania

O ubytovaní

Prijmite pozvanie do našich dvoch útulných chát Ďumbierky, ktoré ležia v chatovej osade Fongrub. Užite si pobyt na čerstvom vzduchu a s priamym kontaktom s okolitou prírodou. Chaty sa nachádzajú na okraji obce pri lese, kam môžete kedykoľvek počas dňa vybehnúť na prechádzku a pocítiť pokoj na duši. Obec Mýto pod Ďumbierom nájdete na južnom svahu Nizkých Tatier, v údolí Štiavničky. V lete si užijete výlety na bicykloch alebo po turisticky značených trasách, v zime si priamo v obci zalyžujete na svahu strediska Mýto SKI & BIKE park.

Na kúzelný pobyt si vyberiete jednu z dvoch totožných chát, kde obe disponujú maximálnou kapacitou 10 osôb. Prevádzka objektu je celoročná, nájdite vhodný termín a príďte k nám zažiť nezabudnuteľné chvíle s ľuďmi, ktorých máte radi. Ďumbierky sú svojim vybavením a zázemím vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi alebo priateľov, ktorí hľadajú pokojné miesto, aby si oddýchli od rýchleho života a zhonu vo veľkomestách.

Na prízemí chaty si užijete relax na priestrannej pohovke, kde sa schováte s knižkou alebo si pustíte obľúbený film v televízii. Predovšetkým v zime oceníte prítomnosť krbu, vďaka ktorému pocítite kúzelnú atmosféru pripomínajúcu teplo domova. Obľúbené pokrmy si budete pripravovať v nadštandardne vybavenej kuchyni, ktorá disponuje indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom Dolce Gusto, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Pri jedálenskom posedení si spoločne vychutnáte napríklad kúsok čerstvo upečenej bábovky s hrnčekom bylinkového čaju či šálkou lahodnej kávy.

Svoj hlboký spánok si užijete v jednej z troch spální. Zaľahnete na pohodlné manželské postele s kvalitnými matracmi a necháte sa unášať do ríše snov. Ďalšie dve miesta na spanie si môžete vytvoriť roztiahnutím pohovky v obývačke. V chate sa nachádzajú dve kúpeľne s toaletami, z toho jedna disponuje vaňou a druhá sprchovacím kútom. V celom objekte je samozrejmosťou WiFi pripojenie a ako bonus budete mať na výber z mnohých krásnych filmov pomocou služby Netflix.

Pomalé rána si vychutnáte na terase so šálkou kávy, kedy sa budete kochať okolitou prírodou a pozorovať prebúdzajúcu sa krajinu a pasúce sa kone z neďalekej farmy. Počas dňa sa Vaše deti zabavia na vonkajšej hojdačke alebo s hračkami v detskom kútiku. Na vonkajšom dvore si môžete usporiadať turnaj v bedmintone, futbale alebo volejbale a večer si spríjemniť grilovaním špecialít pod holým hviezdnym nebom. Ste na dovolenke, doprajte si čas pre seba a pre ľudí okolo Vás.

Okolie chát je ako stvorené na celoročnú rekreáciu pre milovníkov aktívnej dovolenky. Vystúpte na Ďumbier alebo Chopok a užite si nádherné výhľady na okolité lúky, lesy a hory. S detičkami zažijete pekný deň návštevou Ajax farmy, Tarzánie Tále alebo Prdimuchovej upírskej izby. Vodné radovánky si užijete v Prírodnom kúpalisku Tále, pri Vodnej nádrži Krpáčovo alebo na Krytom bazéne Mazorníkovo. Najbližší vlek nájdete priamo oproti chatám v Mýte pod Ďumbierom alebo sa vzdialite do jedného z mnohých ďalších lyžiarskych stredísk, medzi ktoré patrí Tále, Jasná Chopok Juh, Čertovica, Vyšná Boca a ďalšie.

Na Vašu návštevu sa srdečne už teraz tešíme. Na Ďumbierkach čoskoro dovidenia.

Vybavenie objektu

Rezervovanie celého objektu

Celý objekt budete mať len pre seba

Internet v objekte

WiFi

Domáci miláčikovia

Domáci miláčikovia nie sú povolení

Parkovanie pri objekte

Parkovanie Pri objekte. Voľné parkovanie

Vhodné pre deti

Detská hojdačka, Detská postieľka, Detský kútik, Detská stolička, Hračky pre deti

Wellness a relax

Masáže

Pri objekte, v areáli objektu sa nachádza

Gril,

Doplnkové služby

Detská postielka,

Kalendár obsadenosti

Majiteľ ubytovania

Ďumbierky 5ka  Ubytovateľ

Lenka Chovaníková

Majiteľ nebýva v objekte

Členom od: January 2024

Slovensky, Česky, Anglicky

Kde budete ubytovaný

Mýto pod Ďumbierom, Mýto pod Ďumbierom 642, SlovenskoÚzemie chráni najrozhľalejší Národny park Nízke Tatry (NAPANT). Krásne hrebene z ktorých sú prekrásne výhľady, navštevuje celoročne veľký počet turistov. V zimnom období sú veľkým lákadlom lyžiarské strediská, hlavne stredisko Jasná. ...

Pravidlá ubytovania

Čas príchodu

Od 14:00 - Do 17:00

Čas odchodu

Od 10:00 - Do 10:00

Je povolené fajčenie v objekte?

Fajčenie v interiéri NIE JE povolené.

Akým jazykom sa dohovorím s hostiteľom?

Slovensky, Česky, Anglicky

Býva majiteľ v objekte?

Majiteľ (správca) sa počas pobytu nezdržiava / nebýva v objekte.

Je objekt oplotený?

Objekt nie je oplotený.

Akým spôsobom sa kúri v objekte?

Podlahové vykurovanie, Vykurovanie krbom

Možnosti stravovania v objekte

Bez stravy

Detská kolíska

Je k dispozícii

Je objekt bezbariérový?

NIE, objekt nie je bezbariérový.

Podmienky stornovania

Ubytovateľ je oprávnený účtovať nasledovné storno poplatky: - zrušenie rezervácie 60 a viac dní pred nástupom: storno 0% z ceny ubytovania - zrušenie rezervácie 30 až 59 dní pred nástupom: storno 20% z ceny ubytovania - zrušenie rezervácie 14 až 29 dní pred nástupom: storno 50% z ceny ubytovania -...

Poznámka majiteľa

Pred úhradou si, prosím, preštudujte Ubytovací poriadok, kde nájdete všetky pokyny k pobytu, a zároveň storno podmienky. Platbou sa zaväzujete, že ste si ubytovací poriadok riadne preštudovali a v plnej miere s ním súhlasíte a stotožňujete sa s ním.

Od200 €/noc

Obsadenosť/Rezervovať

0 hostí

Počet hostí nie je zvolený
Cena spolu
---

Internet v objekte?

WiFi

Parkovanie pri objekte?

Parkovanie Pri objekte. Voľné parkovanie

Vhodné pre deti?

Detská hojdačka, Detská postieľka, Detský kútik, Detská stolička, Hračky pre deti

Wellness a relax?

Masáže
Ubytovací portál hladamchatu.sk - Chaty a chalupy na prenájom

Načítavám......